Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
 

Rádi bychom Vám představili společnost NeFi, s.r.o.,

která se na českém realitním trhu pohybuje již patnáctým rokem. Důraz klademe především na individuální přístup ke každému jednotlivému klientovi. Samozřejmostí je kvalitní a profesionální realizace smluv a nabídka služeb. Naším cílem je poskytnout klientům nejen pomoc při standardních situacích, ale i s velmi složitými a komplikovanými případy.

 

Z praxe:


Při prodeji nemovitostí se občas zjistí nesrovnalost mezi skutečným stavem nemovitosti, konkrétně zastavěnou plochou a zakreslením v katastrální mapě respektive údaji na listu vlastnictví. Tento nesoulad vznikal v minulém století, kdy stavebníci sice seriózně, na základě stavebního povolení, nemovitost postavili nebo přistavěli a nechali zkolaudovat, ale tento nový stav už nikdo nevložil do katastru. „S takovými případy jsme se již několikrát setkali a ke spokojenosti klientů se nám je vždy podařilo vyřešit ještě před samotným prodejem".

 

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Upřesnit

Vyhledat fulltextově

Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci